logo

Antalya Butik Dershaneleri

Eğitim bir bireyin toplumsal yapı içerisinde insanlara ve değişen gelişen dünyaya ayak uydurmada zorlanmamak adına verilen bilgilerdir. Bu bilgiler genel itibari ile eğitimin verildiği toplum8un gelişimine de hizmet vermektedir. Nitekim eğitim veren kurumların temel amacı da maddiyattan önce elde edinilen toplumsal gelişime yönelik kazanımlar olmalıdır. Antalya Butik Dershaneleri olarak bizim dershanemiz bu bağlamda eğitim öğretim sürecine başlamadan önce toplumun veya dershaneyi tercih edecek bireylerin bizzat dershanede ders alarak bizi tanımaya yönelik çalışmaları ücretsiz olarak yapmaktadır. Nitekim bundaki amaç, verilen kaliteli eğitime bizzat şahit olunarak Antalya Butik Dershaneleri olarak bizim tercih edilmemizdir. Tabi bu durumda böylece akademik kadromuz dışında hem kullandığımız son derecede teknolojik eğitim materyallerimizden başlamak üzere psikolojik danışma ve idaremizi de tanıma fırsatını elde edeceklerdir. İşte bu durum Antalya Butik Dershaneleri olarak bizim dershanemizi farklı kılmaktadır.   

NEDEN ER ANTALYA DERSHANELERİ?

Antalya Butik Dershaneleri olarak bizim dershanemiz vermiş olduğu eğitim hizmeti ile öğrencilerinin sürekli değişen sınav sistemleri sonrasında çıkan yeni sınav sisteminden korkması ve endişelenip, derslere karşı umutsuzluk yaşayıp; motive olamama ihtimalini ortadan kaldırmaktadır.  Öğrencilerini bilgisel olarak eksiksiz bir birey olarak amaçlarına ulaşmak için karşılarına çıkan her engelden galip çıkarak başarıya ulaştırmayı amaç edinmektedir. Nitekim bu çerçevede Antalya Butik Dershaneleri içinde bizim dershanemiz her türlü olanağa ve imkâna da sahiptir. En ileri teknoloji ile sahip olunan akıllı tahta, bilgisayar, görsel efekt ve diğer eğitim materyalleri ile bunları kullanmakta tecrübeli akademik kadroya sahip olan Antalya Butik Dershaneleri içinde bizim dershanemiz öğrencilerinin hayal ettiği gelecek ve sevdiği mesleğe taşımakta aracı olmaktadır. Fiziksel yapı olarak da kullanışlı ve rahat mobilyalar, ferah sınıf ortamı, soru çözüm salonu ile en ince ayrıntısına kadar öğrenci odaklı dershanemizde eğitimde zorluk ve öğrenimde imkânsızlık ortadan kaldırılmıştır. Özelliklede anlatımda anlaşılır ve akıcı bir dille öğrencini anlama zorluğu durumu gibi olumsuzlukları ortadan kaldıran anlatım tarzıyla ders anlatan hocalarımız başarımızın en büyük mimarlarıdır. 

Maddiyattan çok maneviyatla yetiştirdikleri her öğrencinin bir amaç uğruna çabaladığının farkındalığını taşıyan öğretmen kadromuz, öğrencileri tarafından ulaşılmak istenen her amacın toplumsal hizmet ve geleceğin güvenirliği açısından bir kazanım olduğunun farkındadırlar.  Nitekim bu durum hem öğrencilerimizin amaçlarına ulaşmak için gayretini arttırırken öğretmenlerimizin de öğrencilerini amaçlarına ulaştırmada eksiksiz bir eğitim vererek karşılaşılacak her sınavdan başarı elde etmelerini sağlamaktadır. Daha iyi bir geleceğin temellerini fedakârca eksiksiz bir eğitim ile atmaya siz değerli öğrencilerimizi velilerimiz ile kurumumuza bekliyoruz.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *